L925BP Lašas Kabelis FTTH šviesolaidžio Mechaninė Sudurti Optinio Pluošto Mechaninė Splicer

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€6.46

L925BP Lašas Kabelis FTTH Sudurti Optinio Pluošto Mechaninė Splicer Greita Jungtis Atnaujinti Flexer užpakalis Šaltas Sudurti Plikas pluošto

Produkto aprašymas

Taikomas namų drugelis kabelis ir bet kokio tipo Flexer galiuku ryšys, išlaidų taupymo; naudojant V lizdas jungiamojo technologija yra subrendęs, tinka multimode pluošto ryšys; nemokamai rungtynių dizaino, veikimo laikas yra trumpesnis nei minutę.

Flex kabelis, namų ūkiai į pabaigą tiesioginė prieiga prie ONU, įtampa yra didesnė nei 5KG.Naudingumas modelis turi privalumų, plataus pritaikymo, ir ypač tinka tinklo atnaujinti esamų gyvenamųjų rajonų ir rekonstrukcijos optinio pluošto tinklas.Naudingumas modelis sumažina naudoti skydo lauke ir atraminio flanšo, ne tik sumažina išlaidas optinio pluošto prieigos, bet taip pat operacijos yra paprasta ir patogu.

Visų rūšių collocation gali būti derinama (SC, FC, fiber LC, ST ir kt.)

techninis standartas

Taikymo sritis: 3.1 x 2.0 mm patiekalas optinis kabelis

Pluošto skersmuo: 125 m (657A657B)

Stora apvalkalo skersmuo: 250 M900 M

Taikymo režimas: vieno režimo ir multimode

Veikimo laikas: Apie 30s (nr. pluošto perdirbimo)

Su įterpties nuostoliai yra mažiau kaip 0.15 dB (1310nm1550nm):

Grįžti žala yra mažesnė nei -45dB.

Ir toliau sėkmės rodiklis: > 98%

Susirinkimų laikai: > 10 kartų

Plikas užveržimo jėga: daugiau nei 5N

Stora wrap spaudimo jėga: > 8N

Atsparumas tempimui: > 50N

Naudojimo temperatūra: -40 ~ +85

Internete stabdžių traukti testas (30N): IL = 0.2 dB

Mechaninis patvarumas (500): IL = 0.2 dB

Kritimo testas: (4m iš cemento grindų kiekviena kryptimi 1 kartų, iš viso 3 kartus) IL = 0.2 dB

Žymos: regos splicer, mpo moteris, splitt, lora ttgo, wifi router tenda tp link, skaitmeninis folija spausdintuvą, apc jungtis, fujikura splicer, fc pc, ttgo pluošto meshtastic.

Modelio Numeris lc upc
Kilmės KN(Kilmės)
Sertifikavimo NĖRA
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Prekės Pavadinimas AUA
Elemento Ilgio 1m
Suderinamas TP-link
Jungties Tipas SC/APC
Dydis 11x11x12

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

L925BP Lašas Kabelis FTTH šviesolaidžio Mechaninė Sudurti Optinio Pluošto Mechaninė Splicer

L925BP Lašas Kabelis FTTH šviesolaidžio Mechaninė Sudurti Optinio Pluošto Mechaninė Splicer

Panašūs produktai

Savybės: Bandymas objektų: ADSL; ADSL2; ADSL2+; READSL; VDSL2 iki 35b ,G. Greitai Paramą A Priede arba B Priede, Priedas L, M Priedas Greitai Vario bandymus su DMM (ACV, DCV, Linijos ir Izoliacijos Varža, Talpa, Atstumo) Palaiko Modemo emuliacija ir modeliuojanti prisijungti prie Interneto, Palaiko ISP login (prisijungimo vardas / slaptažodis) ir IP Ping test (WAN PING Testo, LAN PING Test)

€413.46

10/100 Norma Konvertuoti į Pluošto Media Konverteriai skaidriai prisijungti 10/100 Ethernet, kad pluošto. 10/100 keitikliai teikti ekonomiškas kelias pratęsti atstumas esamą tinklą, gyvenimas ne pluošto pagrindu įranga, ar atstumas tarp dviejų prietaisų Tinklo Administratoriai gali matyti-viskas su pažangių funkcijų, tokių kaip Auto-Derybos, Auto-MDIX, Nuoroda Pass-Through,

€30.21

Huawei H805GPFD Valdybos 16 uostų GPON Sąsaja Valdybos MA5680T ar MA5683T OLT su 16 C+ moduliai Specifikacija Specifikacija GPFD Uosto kiekis 16 MAX Padalijimo santykis (Klasė B+) 1: 64 MAX Padalijimo santykis (C Klasės+/Klasė C++) 1: 128 D-CMTS Nr. ONU pagrindu formuojant Taip Optinis

€990.58

Specifictions: Pjovimo paviršius: 16 paviršiaus Gamintojas: Pietų Korėja, žada NAUJOVIŲ, Taikomų cutter Modelis: Pietų Korėja, pažadas VF-15/15 VAL., VF-77, VF-78 ir V7/V8 Pluošto cleaver.Ašmenys gyvenimas: 3000 kartų per skyrius, iš viso 16 masto, iš viso apie 48,000. Produktų Duomenys: Tinkamas modelis: INNO V7, VF-15,VF-78,VF-77 Prieš Y ou Pirkti 1:

€34.11

Z-TAC didmeninė ANPEQ-2 Baterijos Atveju Raudona lazerio šviesos REPLIKA manekeno PEQ-2 baterijos atveju EX426 BK PRODUKTO DETALĘ: EX426 AN/PEQ-2 Baterijos Atveju (Raudona lazerio Ver.) 1:1 REPLICA Įrengta raudonojo lazerio žymuo Suderinamas su visais 20mm aksesuaras geležinkelių sistemos Suderinama su 7.4 v -11.1 v baterijos Galite

€13.76

išmintingas(@)firstfiber.kn privalumas: 1. Atidarymo ir uždarymo V-formos griovelis nereikia jungtis korpuse turi būti pašalintas, kuri labai pagerina pasikartojančių naudoja. 2. Snap-on dizainas lengvas montavimas ankštose erdvėse.

€9.00

Produktų nuotraukos: Yra 16 arba 8 GPON SFP prievadus; maksimali 1:128 padalijimo santykis; Klasė B+ C Klasė+ Klasė C+ + optiniai moduliai; Gauto signalo stiprumo indikatorius (RSSI) nustatymo ir kontroliuojama optinio signalo perdavimas, optinis modulis; ONU pagrindu formuojant; Optinis naudingumo ekranas (OPM); Automatinis maitinimo išjungimas esant aukštai temperatūrai.

€292.87

SC/APC Fiber Optic Patch Cord Laidas SC-SC 1/3/5/10/20/30M Jumper Vienos rūšies Simplex 2.0 mm Optinis Fibra Optica FTTH

€11.89

Nemokamas Pristatymas,10vnt/set FTTH LC APC Greita jungtis singlemode paramos 2.0 3.0 mm mm Patalpų Kabelis ir FTTH Plokščias Kabelis

€15.07

Nemokamas Pristatymas 1 Pora Elektrodų Sintezės Splicer A-80 A-81S FS-60E FS-60F/60A/60C Produkto Aprašymas Tai viena pora A-80 A-81S FS-60E FS-60F/60A/60C sintezės splicer elektrodai. 100% visiškai NAUJAS ,Pagamintas Kinijoje Naudojimo gyvenimo sudurti per 2000 Prieinama-81S sintezės splicer Gamintojo Aprašymas Mūsų pakeitimo elektrodai trunka tik tol, kol originalios

€11.71

Optinio tinklo adapterio, taip pat kartais vadinama sankaba, yra mažas prietaisas, skirtas nutraukti arba susieti optinio pluošto kabeliai arba optinio pluošto jungtys tarp dviejų pluošto opticlines.By susieti dvi jungtys, tiksliai, fiber optic adapteriai leidžia šviesos šaltinių perduoti per labiausiai ir mažesnis nuostolis, kiek įmanoma.Tuo pačiu metu,optinio pluošto plokštės

€19.73

Į optinio pluošto lašas patch kabelis laido turi dvi jungtys, kiekvieno laido galą padaryti ryšys; galiuku laidu yra vienas kabelio jungtis.Jungtys yra su SC tipo, keraminės rėmelis būti poliruoti kaip ir UPC .SM convertion pleistras laidas yra su dviem skirtingais jungtis. FTTH Optinio pluošto pleistras laido yra optinės komunikacijos skyrius, stiprinti gabalus ir apvalkalo

€15.42

Pluošto rėmelis pabaigos sąsaja švaresnis techninės charakteristikos, 1, skaičius valymas: 500 kartų 2, valymo efektas: nuo -20 iki -50 dB (return loss) 3, naudojimo temperatūra: nuo -10 iki +50 laipsnių 4, laikymo temperatūra: -30 iki +70 laipsnių

€9.89

Fujikura FMV-60S sintezės splicer Atlikti Lauke Prašome nedvejodami susisiekite su mumis Skype: optoelecs ar Whatsapp:0086-15858212695

€157.11

Dydis (L*W*H) 168mm (L) *130mm (W) *28mm (H) Optinio signalo susipažinti 1*GPON/EPON Vartotojo sąsaja 1GE+1FE+VOIP+2.4 G WL AN+kabelinę televiziją lemputė GALIA,PON,LOS,LAN1, LAN2, TEL,WIFI,WPS,kabelinę televiziją Mygtuką Galia switchButton, ResetButton, WL YRA,Mygtukas WPS Mygtukas Svoris 230g Maitinimo adapterio įvesties 100V~240V AC, 50Hz~60Hz PowerSupply reikalavimas, 12V DC, 1,5

€29.41

Rekomenduojami Produktai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, bet klausimas, pls nedvejodami kreipkitės +86 15951880639 (WhatsApp) Savybės: * Nurodykite signalo kryptis ir galios pluošto * Nurodykite signalo buvimą ar nebuvimą(gyva ar dark fiber) * Efektyviai nurodo eismo kryptį ir dažnio toną (270Hz, 1KHz, 2KHz) su garsinis signalas * Rodo

€80.11

10vnt LC/APC pluošto attenuator moterų ir vyrų kištuko tipas 1 3 5 7 10 15 20 25 30dB FTTH šviesolaidžio Attenuator LC/APC 15dB Fiksuotojo Pluošto Optiniai Attenuator 1-30dB yra Geros kokybės Geriausios kainos Greitas pristatymas LC/APC 15dB Fiksuotojo Pluošto Optiniai Attenuator Savybės: Didelės galios 1W nepertraukiamo

€23.46

TL-560 Optinės galios matuoklis raudona lemputė viena mašina su 10km Vaizdo Gedimo Aptikimo Įrengimai

€30.15

nerūdijančio plieno 45mm 60mm optinio Pluošto šilumos susitraukiančių vamzdis 100 vnt nemokamas pristatymas Specifikacijos 60mm 50pcs Vežimas Svarbu: Brazilija Klientai prašome palikti savo CPF ar CNPJ skaičius po orderio. 1. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo. 2. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS yra sąlyga, bu vežėjas

€5.38

Top