Naujas Pluošto Cleaver SKL-6C Kabelio, Pjovimo Peilis FTTH šviesolaidžio Peilis Pjovimo Įrankiai Didelio Tikslumo Optinių Kirviai 16 Paviršiaus Ašmenys

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€21.53

Žymos: Pluošto, optinio pluošto, 1x16, cleaver peilis, d-link maršrutizatorius, ftth įrankis, tranzito, vyrai optika, aua pluošto cleaver, d saitą.

Modelio Numeris SKL-6C
Sertifikavimo NĖRA
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Elemento Ilgio 1m
Dydis About 90*90*75(mm)with packing size
Suderinamas D-Link
Svoris 290g
Jungties Tipas SC/UPC
Kilmės KN(Kilmės)
Prekės Pavadinimas Joinwit

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Naujas Pluošto Cleaver SKL-6C Kabelio, Pjovimo Peilis FTTH šviesolaidžio Peilis Pjovimo Įrankiai Didelio Tikslumo Optinių Kirviai 16 Paviršiaus Ašmenys

Naujas Pluošto Cleaver SKL-6C Kabelio, Pjovimo Peilis FTTH šviesolaidžio Peilis Pjovimo Įrankiai Didelio Tikslumo Optinių Kirviai 16 Paviršiaus Ašmenys

Panašūs produktai

Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas, siekiant užtikrinti, greičiausias pristatymas, saugiausias būdas užtikrinti, kad prekės į savo rankas!Jei turite kokių nors klausimų, gavusi gaminio, ar turi kokybės problemų, prašome nesijaudinkite, padaryti nedvejodami perduoti ginčus, susisiekite su mūsų klientų

€25.23

Prekės Informacija Modelis SSP-8501 Merk OEM Vorm Tipas SFP + TX Vermogen -6.5 ~-1dBm Duomenų Perdavimo Sparta 10Gbps RX Sens -11.1 dBm Golflengte 850nm Laikmenos Tipas PRF Bereiken 300m DDM Susitiko Jungtis LC Gewicht 0.02

€17.72

1x16 PLC Pluošto Splitter, Mini Modulis, 900um, SC/APC Optinė Jungtis SC Singlemode simplex Plieno Vamzdis plc optinis splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių *Didelis kanalų skaičius *Puiki Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas Programos *FTTx

€170.55

wisewiseesdsdsdcd Daugiau konfigūraciją ar detalės, susisiekite su mumis.išmintingas(@)firstfiber.kn FTTH Micro Optinis Siųstuvas modelis 10 mw kabelinę televiziją Single-mode fiber optic 47-1000MHz 1550nm siųstuvas su SC/APC Savybės: skirtas FTTH(Fiber Į Namus) tinklų Puikus Tiesiškumas ir lygumo Single-mode fiber didelis pelnas, nuostolis, Naudojant

€76.03

Pluošto Cleaver FTTH Šalto Įrankis Optinio Pluošto Cutter Didelio tikslumo optinių cleaver yra naudojami pjovimo dainuoti core pluošto tiksliai. Jis tinka 250 mikronų danga ir 900 mikronų sluoksniu. Pjovimo kampas: 0.5 Pjovimo ilgis: 0,9 mm pluoštas yra 10-16mm; 0,25 mm pluoštas yra 9-16mm Pluošto danga, skersmuo: 125µm Striukė

€21.11

Kabelinės televizijos 1550nm Optinis Imtuvas OR18 mini mazgas su pigiau kainos Produkto Aprašymas OR18 Serijos Optinis imtuvas yra namų pagrįstas optinis imtuvas FTTH (fiber į namus) tinklo optinio pluošto prieigos terminalas, siekiant analoginis arba skaitmeninis signalas.Mašina naudoja mažos galios optiniai detektoriai, GaAs ir AGC technologija, siekiant patenkinti poreikius

€14.89

Komshine FX37 Skaitmeninio Optinio Pluošto Sintezės Splicer Mašina FTTx FTTH Su Optinio Pluošto Cleaver, branduolio į Pluošto Suvirintojas * Didelio Tikslumo ir Mažos Jungimo Nuostoliai * * Nekilnojamojo Core Derinimas * * Mažas Jungimo Nuostoliai FX37 sujungia funkcijų abiejų sandūrų ir šildymo tiems, kabeliai, kuri yra populiari FTTx: 250µm fber,

€946.65

Savybės: 1. Unikalus privalumas: unikalus lūžio įduba su mažu lūžio rodiklis stiklo sluoksnis BIF. 2. Subtilūs apdailos:Įterpti-traukos, pagrindiniai orientuotas sukabinimo mechanizmas, kuris leidžia labai pakartotinos, mažu nuostolių ryšys. 3. Profesionalus dizainas: Simplex, dvipusis ir multi-core priedai ,taikomos standartinės ir specialios struktūros. Aprašymas: Darbo

€3.14

Huawei H805GPFD Valdybos 16 uostų GPON Sąsaja Valdybos MA5680T ar MA5683T OLT su 16 C+ moduliai Specifikacija Specifikacija GPFD Uosto kiekis 16 MAX Padalijimo santykis (Klasė B+) 1: 64 MAX Padalijimo santykis (C Klasės+/Klasė C++) 1: 128 D-CMTS Nr. ONU pagrindu formuojant Taip Optinis

€990.58

YOUYSI Optinės Galios Matuoklis + Raudona Šviesa Pen 10MV 1MW 20W 30MW 50MW FTTH Šviesolaidžio Kabelis Optinis Galios Matuoklis Testeris Žema Kaina Produkto Kategorija Optinės Galios Matuoklis + Raudona Šviesa Pen 1MW Optinės Galios Matuoklis + Raudona Šviesa Pen 10 MW Optinės Galios Matuoklis + Raudona Šviesa Pen 20MW Optinės Galios Matuoklis

€16.36

Produktų nuotraukos: Yra 16 arba 8 GPON SFP prievadus; maksimali 1:128 padalijimo santykis; Klasė B+ C Klasė+ Klasė C+ + optiniai moduliai; Gauto signalo stiprumo indikatorius (RSSI) nustatymo ir kontroliuojama optinio signalo perdavimas, optinis modulis; ONU pagrindu formuojant; Optinis naudingumo ekranas (OPM); Automatinis maitinimo išjungimas esant aukštai temperatūrai.

€292.87

Optinio tinklo adapterio, taip pat kartais vadinama sankaba, yra mažas prietaisas, skirtas nutraukti arba susieti optinio pluošto kabeliai arba optinio pluošto jungtys tarp dviejų pluošto opticlines.By susieti dvi jungtys, tiksliai, fiber optic adapteriai leidžia šviesos šaltinių perduoti per labiausiai ir mažesnis nuostolis, kiek įmanoma.Tuo pačiu metu,optinio pluošto plokštės

€19.73

Fujikura FMV-60S sintezės splicer Atlikti Lauke Prašome nedvejodami susisiekite su mumis Skype: optoelecs ar Whatsapp:0086-15858212695

€157.11

Savybės: 1. Kabelių testavimo funkcija Veikimo būdas: Ilgai paspauskite VIENETAS mygtuką 3 sekundes atidaryti RJ45 bandymo režimą, tada paspauskite uždaryti RJ45 bandymų režimu 2. Aukštos kokybės importuotos lazerio galvutė Skverbiasi tolyn, ilgesnį gyvenimą. 3 nauja LED apšvietimo funkcijos tamsiai darbo aplinką 4. Galite pasirinkti,

€18.80

8 Garso Per FC optinio Pluošto Extender Siųstuvas ir Imtuvas, Garso domofonas transliacijos sistemos (Tx/Rx) Rinkinys, darbinis atstumas iki 20Km Aukštos Kokybės, Resonsibly kaina, Greitas Pristatymas Aprašymas į JL-8A0D-RCA palaiko 8 kanalų Garso per vieną-mode fiber optic su FC/FC ne pačia kryptimi (į vieną pusę), darbinis atstumas iki 20Km, taip pat

€109.09

Originalus Pietų Korėja INNO E27 Suvirinimo aparatas suvirinimui INNO INNO SP-10 View3/5/7 Skaidulų Sintezės Mašina elektrodas lazdele ​ Pavadinimas: Elektros suvirinimo elektrodas lazdele Modelis: E27 Kilmės Šalis: Kinija Išleidimo kartų:> 4000 Nuostoliai: Originali Pietų Korėja, importuojamų pažadas lengva pažadėti, Elektros

€10.25

Nemokamas pristatymas Elektrodai Jilong kl-280 kl280g kl-300 kl-260 Sintezės Splicer Elektrodai

€11.20

Produkto aprašymas: Aukštos Kokybės ir Ekonomiškai Efektyvių 50/125µm Multimode Lenkimo Nejautrus Optinio Pluošto Kabelis OM2 50/125um Multimode lenkimo nejautrus optinio pluošto kabelis yra mažiau slopinimas, kai sulenkta arba susukti, palyginti su tradiciniais optinio pluošto kabeliai ir tai bus įrengimą ir priežiūrą optinio pluošto kabeliai efektyviau.Jis gali taip pat sutaupyti

€3.88

Top